Stihl MS 182 benzinová motorová pila

Značka: STIHL

Výkonná benzinová pila pro řezání palivového dřeva, zahradnictví, krajinářství a údržbu pozemků.

Dostupnost Skladem
Kód: 11482000059
8 990 Kč
Stihl MS 182 benzinová motorová pila
Značka: STIHL
Stihl MS 182 benzinová motorová pila
Novinka Prodejna

Výkonná benzínová řetězová pila STIHL MS 182 je ideální pro řezání palivového dřeva, zahradnictví, krajinářství a údržbu pozemků a můžete s ní kácet i menší stromy. Díky výkonnému motoru zvládnete s touto řetězovou pilou velmi širokou škálu úkolů, a to jak při soukromém použití, tak i jako profesionál v zahradnictví, terénních úpravách a v řemesle.

Výkonný motor STIHL 2-MIX pily MS 182 poskytuje velmi dobrý řezný výkon a zároveň nízkou spotřebu. Antivibrační systém STIHL podporuje pohodlnou práci s motorovou pilou a šetří vaše svaly a klouby. Jednopákové ovládání navíc umožňuje ovládat všechny funkce benzínové řetězové pily pouze jednou rukou. Práci vám usnadní také robustní drápový doraz. Pomáhá vám pevně umístit pilu na dřevo a provést tak přesný řez. Robustní filtrační prvek z fleecového materiálu se vyznačuje dlouhými intervaly údržby. Pro práci ve sněhu jsou k dispozici speciální polyamidové filtry.

Další praktická vlastnost pily STIHL MS 182: Po přerušení práce je motor okamžitě připraven k opětovnému spuštění – kombinovaná páka s funkcí Stop automaticky naskočí zpět do provozní polohy. Rychloupínání řetězu navíc usnadňuje jeho opětovné napnutí a podporuje tak práci s co nejmenším počtem přerušení.

Na stroji najdete také diagnostickou zásuvku, která je užitečná při servisu pily. Díky ní získáte u místního prodejce STIHL informace o verzi stroje, době provozu a pokyny pro opravy a údržbu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pily pro přípravu palivového dříví a údržbu pozemků
Záruka: 12/24 měsíců + 12 zdarma po registraci
Pohon: Benzin
Technologie motoru: STIHL 2-MIX
Zdvihový objem: 35,8 cm3
? Výkon (kW/k): 1,6/2,1
Otáčky při maximálním výkonu (ot/min): 10 000
Objem palivové nádrže: 0,4 l
? Hmotnost netto: 4,6 kg
Poměr hmotnosti na jednotku výkonu (kg/kW): 2,8
? Délka lišty: 35 cm
Rozteč zubů: 3/8“P
emise CO2: 1 127 g/kWh
Hladina akustického tlaku (dB (A)): 103
Hodnota vibrací vlevo / vpravo (m/s2): 3,1/3,7
Boční napínání řetězu: ANO
ElastoStart: Na objednání