Stihl FSA 200 aku vyžínač

Značka: STIHL

Robustní a výkonný aku křovinořez k vyžínání trávy a křovin na velkých plochách v klidových zónách

Dostupnost Skladem
Kód: FA032000015
16 790 Kč
Stihl FSA 200 aku vyžínač
Značka: STIHL
Stihl FSA 200 aku křovinořez
Novinka Prodejna

S výkoným akumulátorovým křovinořezem FSA 200 mohou profesionálové sekat větší trávníky velmi efektivně a pohodlně, a to i v oblastech citlivých na hluk. Ergonomická obouruční rukojeť zajišťuje při sekání pohodlí. Díky sklopnému upínacímu zařízení lze rukojeť snadno a rychle nastavit do ergonomické polohy, která vám nejlépe vyhovuje.

Díky záběru sečení až 450 mm a výkonnému motoru EC je křovinořez STIHL FSA 200 ideální pro efektivní údržbu zeleně, zejména při sekání trávy a podrostu. Na optimalizované ergonomické ovládací rukojeti můžete nastavit rychlost ve 3 stupních, abyste pracovali co nejefektivněji a s co největší úsporou energie. Režim úspory energie je indikován LED diodou. V závislosti na způsobu použití lze také plynule regulovat rychlost. Antivibrační systém STIHL snižuje u FSA 200 vibrace, čímž šetří vaše svaly a klouby.

Vzduchový filtr zajišťuje dlouhou životnost křovinořezu a navíc se snadno čistí. Kromě kovových žacích nástrojů můžete k sekačce STIHL FSA 200 použít také různé žací hlavy, například STIHL PolyCut 28-2.

Všechny akumulátorové stroje STIHL AP‑Systému jsou určeny pro profi uživatele a pro každodenní použití i v nepříznivých podmínkách. U stroje FSA 200 byla ochrana proti stříkající vodě prověřena v interních testech a také certifikována na stupeň krytí IPX4.

Bez akumulátoru a nabíječky

Doplňkové parametry

Kategorie: Vyžínače a křovinořezy
Záruka: 12/24 měsíců + 12 zdarma po registraci
Pohon: Akumulátor
Akumulátorová řada: STIHL AP Systém
Jmenovité napětí: 36 V
? Hmotnost netto: 5,7 kg
Celková délka bez nástroje (cm): 180,5 cm
Řezný nástroj: Žací hlava STIHL AutoCut C 26-2
Záběr při sečení: 260 mm
Rukojeť: Řidítková rukojeť, Multifunkční rukojeť
Závěsné zařízení: Dvouramenné závěsné zařízení
Další kompatibilní závěsné zařízení: Univerzální popruh STIHL ADVANCE, Univerzální popruh STIHL ADVANCE PLUS, Lesnický popruh STIHL ADVANCE X-TREEM
Hladina akustického tlaku (dB (A)): 80
Hladina akustického výkonu (dB (A)): 94
Hodnota vibrací vlevo / vpravo (m/s2): 2,8/1,6
Antivibrační systém STIHL: ANO
Nastavení rukojeti bez použití nářadí: ANO