Stihl FSA 120 aku vyžínač

Značka: STIHL

Robustní a výkonný křovinořez k profesionálnímu nasazení. Vhodný i pro větší zahrady a místa citlivá na hluk.

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Na objednání do 3 dnů
Kód: FA082000000
10 890 Kč –10 % 9 790 Kč
Stihl FSA 120 aku vyžínač
Značka: STIHL
Stihl FSA 120 aku křovinořez
Akce Novinka AP Systém Prodejna
10 890 Kč –10 %

Robustní a výkonný křovinořez k profesionálnímu nasazení. Vhodný i pro větší zahrady a místa citlivá na hluk. Můžete s ním efektivně sekat velké zelené plochy na domácí zahradě bez ochrany sluchu a pracovat i v oblastech citlivých na hluk, například v okolí škol, v nemocnicích nebo v městských parcích.

Otáčky výkonného EC motoru lze regulovat přímo na ovládací rukojeti pomocí plynulé regulace otáček se 2 stupni rychlosti. V režimu ECO (úroveň 1) můžete pracovat při nižších otáčkách. U lehčích aplikací se tak díky nižší spotřebě energie prodlouží životnost baterie. Pokud potřebujete plnou rychlost pro sekání křovin a husté trávy, jednoduše přepněte posuvným přepínačem na rychlost 2. V závislosti na použití můžete rychlost nastavit také plynule.

Tento křovinořez je standardně vybaven žacím nožem 230-2. V kombinaci s ergonomickou obouruční rukojetí můžete efektivně pracovat na velkých zelených plochách. V závislosti na použití si můžete vybrat z široké nabídky různých žacích nástrojů a žacích hlav. Standardně dodávaný dvojitý ramenní popruh vám umožní ergonomickou práci i po delší dobu. Jednoduše jej připevníte k praktickému závěsnému oku, které můžete snadno přizpůsobit velikosti své postavy.

Všechno akumulátorové nářadí systému STIHL AP je určeno pro profesionální použití a pro každodenní použití i v nepříznivých povětrnostních podmínkách. Účinnost ochrany proti stříkající vodě je prokázána náročnými interními testy, které vychází mimo jiné z normy IPX4.

Bez akumulátoru a nabíječky

Doplňkové parametry

Kategorie: Vyžínače a křovinořezy
Záruka: 12/24 měsíců + 12 zdarma po registraci
Pohon: Akumulátor
Akumulátorová řada: STIHL AP Systém
Jmenovité napětí: 36 V
? Hmotnost netto: 4,5 kg
Celková délka bez nástroje (cm): 178,8
Řezný nástroj: Žací list STIHL GrassCut 230-2
Záběr při sečení: 260 mm
Rukojeť: Řidítková rukojeť, Multifunkční rukojeť
Závěsné zařízení: Dvouramenné závěsné zařízení
Další kompatibilní závěsné zařízení: Univerzální popruh STIHL ADVANCE, Univerzální popruh STIHL ADVANCE PLUS, Lesnický popruh STIHL ADVANCE X-TREEM
Hladina akustického tlaku (dB (A)): 81
Hladina akustického výkonu (dB (A)): 94
Hodnota vibrací vlevo / vpravo (m/s2): 2,6/2,3
Nastavení rukojeti bez použití nářadí: ANO
Položka byla vyprodána…