Naše služby

Jsme autorizovaným servisním a prodejním střediskem firmy STIHL a VIKING. Provádíme záruční i pozáruční servis veškerého sortimentu L-STIHL_LOGOBG-IC-001nářadí a příslušenství, opravy a broušení pilových řetězů, nožů do zahradních nůžek, žacích nástrojů pro křovinořezy, nožů zahradních sekaček a traktorů. Provádíme také revize motorového nářadí včetně potvrzení, předsezónní (periodické) prohlídky a údržbu nářadí.

briggs_stratton_logo

Dále jsme servisním střediskem firmy Briggs & Stratton. Opravujeme a prodáváme motory a elektrocentrály. U nás je možné objednat jakékoliv náhradní díly a příslušenství pro tyto motory.

 

Atlas CopcoNaše firma je také autorizovaným a certifikovaným servisním partnerem firmy Atlas Copco, divize Průmyslové nářadí a montážní systémy. Služby poskytujeme nejen v regionu Mladá Boleslav a okolí. Provádíme záruční a pozáruční servis, opravy, periodické prohlídky pneumatického nářadí a příslušenství. Dále provádíme nastavení utahovacích momentů dle ISO 5393 v souladu s ISO/TS 16949:2002.

Opravujeme také pneumatické nářadí firmy Böllhoff a DYNABRADE.

 boellhoff-logologo-dyn

Bez názvu-1Provádíme taktéž pozáruční servis veškerého sortimentu nářadí a příslušenství prodávaného na uzemí EU firmy AEG a Milwaukee. Drobní podnikatelé, ale i firmy mají možnosti si nechat předvést a vyzkoušet široký sortiment nářadí Milwaukee na konkrétních operacích a případech.

Logo-Milwaukee 

Záznamy nebyly nalezeny...