Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Sortiment

SortimentFirma KM 6 system byla založena na základě dlouholetých zkušenostech majitele firmy v oboru ručního elektrického a motorového nářadí. Mezi naše zákazníky patří nejen významné firmy působící v automobilovém průmyslu, slévárenství, eletrotechnice nebo kovovýrobě ale i lesní dělníci, řemeslníci, obecní úřady nebo jen běžní uživatelé.

V naší nabídce naleznete akumulátorové nářadí, vrtačky, vrtací kladiva, bourací kladiva, brusky, pily, hobliky, frézky, nůžky na plech, šroubováky nebo vysavače a také motorové pily, křovinořezy, motorové nůžky na živé ploty, rosiče, foukače / vysavače, rozbrušovačky, jamkovače, sekačky na trávu, vertikutátory, drtiče nebo zahradní traktory, ale i ucelený sortiment příslušenství a ochranných pracovních pomůcek pro práci s těmito stroji.

Podkategorie:

Dům, zahrada a les

Dům, zahrada a les
Firma KM 6 system byla založena na základě dlouholetých zkušenostech majitele firmy v oboru prodeje a oprav motorového nářadí. Mezi naše zákazníky patří nejen významné firmy působící v automobilovém průmyslu, slévárenství, eletrotechnice nebo kovovýrobě ale i lesní dělníci, řemeslníci, obecní úřady…
více info >>

Elektrické nářadí

Viking
Firma KM 6 system byla založena na základě dlouholetých zkušenostech majitele firmy v oboru ručního elektrického a motorového nářadí. Mezi naše zákazníky patří nejen významné firmy působící v automobilovém průmyslu, slévárenství, eletrotechnice nebo kovovýrobě ale i lesní dělníci, řemeslníci,…
více info >>
 

Jsme autorizovaným prodejcem a servisním střediskem průmyslového nářadí Milwaukee, které znamená profesionální nářadí s nejvyšší kvalitou, odolností a životností, které je možné koupit. Milwaukee Electric Tool Corporation je celosvětově vedoucím výrobcem a prodejcem Heavy-Duty přenosného elektrického nářadí a příslušenství pro profesionální uživatele.

Co u nás můžete získat:

  • výběr z více než 200 typů elektrického nářadí
  • výběr z více než 250 typů motorových a elektrických strojů
  • záruční i pozáruční servis kompletního sortimentu námi nabízeného zboží
  • kompletní sortiment příslušenství
  • skladem máme stále přes 1.200 skladových položek strojů, příslušenství a náhradních dílů
  • ucelený sortiment ochranných pracovních pomůcek
  • pro firmy nabízíme možnost vyzkoušení vybraného nářadí na konkrétní operaci

U nás mají profesionální řemeslníci k dispozici i ucelenou a dokonale propracovanou generaci elektrického nářadí AEG. Jsou to nástroje, které vynikají množstvím inteligentních řešení. AEG také nabízí vlastní vysoce kvalitní a inovativní příslušenství navržené tak, aby dokonale vyhovovalo elektrickému nářadí AEG. Dále prodáváme a opravujeme výrobky STIHL které jsou již několik desetiletí nejprodávanější značkou na světě, produkce se však neomezuje pouze na tento obor. Výrobky značek AEG a STIHL prodáváme v regionu Mladá Boleslav a okolí.

Firma postupně obohatila svůj výrobní program o pestrou škálu dalších výrobků zemědělské a zahradní technicky, stavební stroje, tlakové čističe i o široký sortiment doplňkových produktů. V souladu s přesvědčením Andrease Stihla o tom, že "každý výrobek je tak dobrý, jak dobrý je jeho servis" jsou produkty firmy STIHL na celém světě distribuovány výhradně prostřednictvím sítě značkových autorizovaných prodejců, kteří zajišťují rovněž pozáruční odborný servis.

Osmdesátá léta přinesla zájem uživatelů výrobků STIHL také o zahradní techniku pro volný čas. Odpovědí koncernu na tento vývoj bylo založení specializované dceřiné firmy VIKING. Těžiště jejího výrobního programu tvoří mimořádně široká paleta sekaček na trávu, také ostatní výrobky jsou určené především pro péči o trávník a zahradu.

Společnost se sídlem v tyrolském Kufsteinu, řízená další generací rodiny Stihlů, pokračuje v zásadách mateřské firmy nejen důsledným dodržováním vysoké kvality svých produktů, ale u výrobků VIKING byla také v plné míře zachována i "stihlovská" koncepce prodeje a servisu, ze které STIHL během své více jak sedmdesátipětileté praxe nikdy neslevil.

obrazek