Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Služby - Servis a ostatní

Služby a servisFirma KM 6 system s.r.o. provádí servis a opravy pneumatického, elektrického, bateriového a motorového nářadí. Dále provádíme broušení pilových řetězů, žacích nástrojů ke křovinořezům, zahradním sekačkám nebo traktorům. Naše firma je autorizovaným servisním střediskem firmy Atlas Copco divize Průmyslové nářadí a montážní systémy a Chicago Pneumatic (Desoutter, Georges Renault). Služby poskytujeme v regionu Mladá Boleslav a okolí.

Provádíme pozáruční servis, opravy, periodické prohlídky pneumatického nářadí a příslušenství. Dále provádíme nastavení utahovacích momentů dle ISO 5393 v souladu s ISO/TS 16949:2002. Opravujeme také pneumatické nářadí firmy DYNABRADE. Rovněž jsme autorizovaným servisním střediskem firmy AEG a Milwaukee, provádíme jak záruční, tak i pozáruční servis veškerého sortimentu nářadí a příslušenství prodávaného na uzemí EU. Drobní podnikatelé, ale i firmy mají možnosti si nechat předvést a vyzkoušet široký sortiment nářadí na konkrétních operacích a případech.

Jsme také autorizovaným servisním střediskem firmy STIHL a VIKING. Provádíme jak záruční, tak i pozáruční servis veškerého sortimentu nářadí a příslušenství, opravy a broušení pilových řetězů, nožů do zahradních nůžek, žacích nástrojů pro křovinořezy, nožů zahradních sekaček a traktorů. Provádíme také revize motorového nářadí včetně potvrzení, předsezóní (periodické) prohlíky a údržbu nářadí. Dále jsme servisním střediskem firmy Briggs & Stratton. Opravujeme a prodáváme motory a elektrocentrály. U nás je možné si objednat jakékoliv náhradní díly a příslušenství pro tyto motory.

Renovujeme také akumulátory pro bateriové nářadí všech značek. Opravy provádí pouze vyškolený personál, který se účastní pravidelných školení u jednotlivých firem. Zajišťujeme rovněž i opravy nářadí dalších značek, jakými jsou NAREX, PROTOOL, METABO, FESTOOL, MAKITA, BOSCH, SKIL nebo DEWALT.

Podkategorie:

Doprava do domu

Doprava až do domu se týká zahradních traktorů a štípačů dřeva. Doprava je zdarma do 30km od Mladé Boleslavi, jinak je účtováno dopravné 9 Kč / km.
více info >>
 

Co u nás můžete získat:

 • záruční a pozáruční servis strojů a příslušenství firem STIHL a VIKING
 • záruční a pozáruční servis nářadí a příslušenství firem AEG a Milwaukee
 • pozáruční servis peumatického nářadí a příslušenství firem Atlas Copco, Chicago Pneumatic (Desoutter, Georges Renault)
 • servis pneumatického nářadí DYNABRADE
 • prodej a servis motorových jednotek Briggs & Stratton. Nejen pro drobné podnikatele, ale i firmy, nabízíme možnost převedení a vyzkoušení nářadí a příslušenství firem AEG a Milwaukee na konkrétní operaci.
 • krátké termíny oprav (platí pro běžné opravy), skladem máme stále přes 1.000 skladových položek náhradních dílů přislušenství a jiného zboží
 • opravy provádí personál, který má dlouhodobé zkušenosti s opravami nářadí

Další nabízené služby:

 • opravy a broušení pilových řetězů včetně řetězů s tvrdokovem
 • broušení nožů do zahradních nůžek, sekaček a traktorů
 • periodické prohlídky nářadí a strojů včech výše uvedených značek
 • revize motorových strojů STIHL
 • nastavení utahovacích momentů dle ISO 5393 v souladu s ISO/TS 16949:2002
 • renovace akumulátorů pro bateriové nářadí
 • výroba a dodávka jednoúčelových nebo speciálních strojů a zařízení

Certifikáty a autorizace

Podařilo se nám získat významné certifikáty kvality a autorizace.

certifikát ISO9001 Politika kvality autorizace Stihl
obrazek