Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Zvláštní režim

logo

Prodejna OTEVŘENA ve zvláštním režimu

Vláda ČR rozhodla, že s účinností od 16.3.2020 se nevztahuje zákaz maloobchodního prodeje na prodejny zahrádkářských potřeb včetně osiva a sadby. Tyto prodejny mohou zůstat otevřené.

Proto zůstává náš servis i prodejna otevřena. Věříme, že tak přispějeme k společnému cíli, dodržování vládou zavedených mimořádných opatřeních, kdy lidé budou trávit čas při izolované práci na zahradách a ve svých domovech.

Podmínky zvláštního režimu:

  • Prosíme vstupujte s chráněnými ústy (ideální je rouška, ale postačí šátek či jiná podobná ochrana) a v rukavicích.
  • Prosíme vstupujte jednotlivě. V případě, že obsluhujeme zákazníka vyčkejte chvilku před prodejnou. Budeme se Vám věnovat za moment.
  • Prosíme nevytvářejte skupinky a respektujte osobní prostor, který doporučuje Světová zdravotnická organizace cca 2 metry.
  • Děkujeme, že respektujete upravenou otevírací dobu. Důkladný úklid a dezinfekce jsou naší prioritou.
  • Vážení zákazníci, děkujeme za pochopení. Velice si vážíme vaší ochoty respektovat tato pravidla. Tímto přístupem se snažíme o vaší i naší maximální ochranu a zároveň o zachování provozu naší prodejny a servisu.

 

 

obrazek